| alicia2000 a întrebat:

Are cineva cont PayPal pentru a primi bani? eu trebuie sa imi fac card ca sa imi pot face un cont, dar sunt curioasa care va fi emailul pentru PayPal.mi-l trimite dupa ce dau datele cardului?

1 răspuns:
| Diurpaneus a răspuns:

Cand iti faci cont PayPal, primesti mai multe email-uri. Eu am primit 3. Este o chestie sigura sa nu te ingrijorezi. Eu am 2 conturi pe 2 carduri diferite de cam 5 ani, nu am avut niciodata probleme si l-am folosit pe sit-uri din tara si strainatate.