| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de informatii despre calatorii cu trenul in cuseta, cat costa de la oradea pana la mangalia cu reducere de elev si fara. FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Pret bilet intreg CLASA A II-A cuseta cu 4-6 paturi- 242.6 RON
Pret bilet elev clasa a II-a cuseta cu 4-6 paturi- 197.6 RON

| Amilik a răspuns:

Stii ca ai dat funda unui raspuns care e depasit de doi ani? Articolul e scris in 2010 iar preturile s-au schimbat mult de atunci. Oricum iti vei da seama cand vei ajunge la gara si vei vedea cine a avut dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru Amilik):

Mda, imi pare rau, tu ai zis-o bine. Cum iti pot multumi?