| Oliwer123 a întrebat:

As dori sa cumpar un pc cat se poate de bun dar nu stiu de care sa iau. Daca puteti sa imi spuneti voi detin un buget de 1500lei (15 mil), si as vrea sa il iau de la Altex sau Emag (fara placa integrata).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand acest PC http://bit.ly/1JfgKNq Procesor i3 Intel la 3, 6Ghz, 4GB RAM. Procesorul este Intel HD Graphics, asta inseamna ca nu trebuie sa cumperi placa video separata. Asa se fac acum, fara se fie nevoie sa cumperi placa separat.

| Oliwer123 explică:

Ma refeream la placa video sa nu fie integrata ci dedicata.