| oanaedy81 a întrebat:

As dori sa mi spuna si mie cineva care sre cunostinte in domeniul internetului cum sa vizionez filme si daca bineinteles o pot face fara sa depasesc cei 10mgb pe care i am la net. ultima factura mi-a venit mai mult cu 10 lire pentru ca am depasit limita aceasta de 10mgb.va multumesc anticipat

1 răspuns:
| 20.mvf a răspuns:

Scuze sa te anunt, dar nu poti. Oriunde le vezi, inseamna trafic, si traficul este contorizat, si asa iti iau astia banii. Incearca sa iei filmele din alta parte. Prieteni, magazin, etc...