| unik8 a întrebat:

As dori sa stiu mai multe informatii despre firma de recrutare s. c. millenium work din Arad, nu stiu mai numik despre ea si as dori sa apelez la aceasta firma dar nu stiu cat este de serioasa. Fac acest apel catre toata lumea care are vreo informatie despre aceasta firma.Va multumesc

6 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

E teapa...

| eugem35 a răspuns:

Dac sti o limba straina si dai interviul direc cu angajatorul este bine intra pe siteul firmei respective si afla mai mult si dac au si un forum este bine asa am patit si eu cu o firma din brasov multi pe forum se plingeau de serviciile proaste si am loat o teapa mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cine are info.

google it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna unik8 imi inchipui ca ai facut ceva cercetari despre millenium work... daca poti ne spui si noua cate ceva?
multumim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie ca este teapa uite aici http://www.bihon.ro/......7-05030753

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma respectiva nu a mai postat anunturi pentru angajari in strainatate din luna mai a acestui an. Poate ati vazut niste anunturi vechi, daca ai sunat cumva la nr respective si ti-a raspuns cineva intreaba despre ce firma este vorba, eu din cate stiu millenium work nu mai face recrutari.