| Andr33yy a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum sa instalez un router wireless pe internet de la akta,acela cu parola si user name, care trebuie sa te connectezi de fiecare data tu

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Firul (RJ45 aka firul de retea il bagi in wan) intrii pe router la setari completezi user+pass pppoe, si lasi perm connectat.Simplu ca buna-ziua! Succes.

| 1Chris1 a răspuns:

Bagi firul pe care il ai acum in unitate, in router, iar celalalt fir pe care il ai la router, il bagi in el si in unitate. Apoi, bagi CD-ul de instalare si il instalezi, dai un restart si gata. Funda?

| Andr33yy explică:

Ce ati zis voi stiu si eu
Da dupa ce fac tot imi apare ca am semnal ful da imi da erroarea aia mica langa semnal si nu merge netu cand intruwinking