| AlexisZLS a întrebat:

As vrea sa imi iau o consola Xbox 360.Sunt din Slobozia si as vrea sa il iau de la Altex. Exista un Xbox acolo ieftin?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ps4 se plateste netu dar 400€ nu cred ca ai sa o cumperi ori ma insel eu si ai strans bani. Alege ps3 de moment.

| AlexisZLS explică (pentru mgtow):

Dar de ce as avea nevoie de internet pe xbox?

| mgtow a răspuns (pentru AlexisZLS):

Sa joci online, descarcare continut extra.

| IamFantastic a răspuns:

Incearca aici, pe site-ul de la altex:
http://www.altex.ro/jocuri-console/xbox360
In locul eu miasi cumpara play station 3 sau 4, deoare ce la Xbox trebuie sa platesti in fiecare luna ca sa ai internet, chiar daca conectezi cablul tau de internat la consola
La plastation nu platesti nimic ca sa joci online.
Sau ia-ti un pc de gaming;)