| NuAmGasitUnNume a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vlog, va rog dati-mi idei, deoarece habar-n-am despre ce as vrea sa fie.

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Și eu vreau să mă apuc de vlog. Mă gândeam să vorbesc despre experiențele mele ciudate cu străinii, sau despre faptul că viața mea e un eșec.
Poți vorbi despre orice te face fericită, sau orice te enervează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha. Vrei vlog, o treabă care cere idei, mai ales idei bune, dar tu nu ai unele. Şi atunci, vrei vlog-ul tău cu ideile altora. Pe bune?

| soloangel01 a răspuns:

Cred ca tuturor ne-a trecut prin cap la un momentdat sa facem asta.Intai gandeste-te la varsta. Tquila este la liceu cred, Vali si ceilalti doi au peste 20 de ani, Has(Doza de Has)are si el la fel, peste 20 de ani, Satana are vreo 18 ani.Multi au incercat sa ii copie.Cred ca sunt zeci de persoane care fac vlog, dar doar cativa au peste 100.000 de abonati.Ar trebui sa te gandesti si la aparatura(o camera de filmat buna,un pc performant).Iti trebuie si putina imaginatie,ceea ce nu prea observ la tine.Dar,sa nu zici ca ti-am pus moralul la pamant,uite cateva idei:incearca sa faci gameply-uri(gen Gino Panait),experimente sau chestii interesante(magie, stiati ca?), incearca sa faci o piesa in care sa pui vocea ta(un clip dintr-un film si pui vocea ta in locul personajelor si spui altceva, sa para amuzant). Uita-te la marii vlogeri ai Romaniei, poate iti vin idei.

| Yamaha123 a răspuns:

Incepe cu descrierea lumii tale

| iamprettybored a răspuns:

Uhm...poti face episoade cu "adevar si provocare" ( ca si Tequila ), poti face pamflete dupa videoclipul unei melodii, sau ai putea sa faci episoade gen : " 5 lucruri de facut cand esti plictisit" etc.
Daca nu vrei sa te filmezi, fa niste tutoriale la ceea ce te pricepi ( de exemplu desenul, sau nu stiu, minecraft etc.), ori videoclipuri cu lyrics-ul unei melodii.
Funda?

| AdaCercelMusic a răspuns:

Hei happy Ai putea începe cu câteva lucruri despre tine, cine esti, de ce vrei sa faci asta, etc. Iar apoi cu câteva jocuri sau nu stiu.ce-ti place tie laughing