| Anonymus11111 a întrebat:

As vrea sa ma transfer la un alt liceu in semestrul II(cl.IX). Sunt corigent la mate cu 3. n am nicio sansa sa scot. Scoala unde as vrea sa ma transfer m ar accepta...insa scoala unde sunt(cea mai buna din judet) nu vrea sa ma lasa sa plec... ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Trage tare sau transferate.Sau sa incerce parintii tai ceva

| Gijbdtihcv a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa vorbesti cu profesoara cu care faci orele de matematica si sa o rogi sa faca cateva ore de meditatie cu tine asa ve-ti comunica mai mult si o poate o sa treci, iti spun asta pentru ca si eu sunt in aceiasi situatie ca si tine. Sper ca te-am ajutat cat de cat

| Victor_Grigore_1968 a răspuns:

Ai putea sa ramai asa nu-i asa de rau