| richard93 a întrebat:

As vrea si eu cateva site-uri de anunturi gratuite sa imi pun si eu masina de vanzare multumesc

6 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Ocazii.ro, mercador.ro si tocmai.ro restul nu conteaza decat daca urmaresti doar zona ta.

| Master1ro a răspuns:

Salut,
Iti recomand mercador.ro, autovit.ro si bestauto.ro.

Pune anuntul pe toate aceste siteuri si ai sanse sa vinzi masina repede.
Acum depinde de model, dotari si in ultimul rand de pretul cerut!

| Fartie a răspuns:

Autosupermarket.ro si autovit.ro si varianteauto.ro poti incerca si tocmai.ro mercador.ro cam aste le stiu Funda?

| rodionmax a răspuns:

Eu mi-am vandut masina in 6 ore pe http://www.anunt-romania.ro. O fi fost coincidenta, nu stiu, dar nu mi-a venit sa cred. Am avut 4 cumparatori in 6 ore.

| ProOnline a răspuns:

Http://azanunturi.ro/.anunt valabil 60 zile si iti permite sa republici anuntul o data la doua zile revenind primul in lista! poti cauta dupa marca si model nu ca pe alte site-uri! salut