| Gagea a întrebat:

Astazi pe Facebook am vazut o postare :"hai sa spargem contul' asta:contul meu", toata lumea care vedea postarea le aprea contul' lor. Poate sa explice >cineva?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Am văzut o astfel de postare, dar nu îmi dau seama cum a făcut aşa ceva. Probabil este vorba de un virus sau un key logger.
Pa-pa.

| ReusxD a răspuns:

Bună.
Si eu am văzut o astfel de postare, dar nu îmi dau seama cum a făcut aşa.
Pa, pa!

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Pot fi hackeri sau chiar un virus.Nu am vazut asa ceva dar trebuie sa fi atent cu astfel de lucruri.
Bafta! kiss