| 愛日本 a întrebat:

Asus, Lenovo sau Dell inspiron? care sunt cele mai bune laptopuri? As dori un laptop, pentru facultate, nu pentru gaming. Ce mi-ati recomanda?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am Lenovo și merge perfect. Asus e foarte bun dar dacă îți iei unul sub 2000 de lei ai șanse foarte mari sa facă figuri. Dell nu pot sa ma pronunța, dar nu mai este in top de mult timp.

| Defalucy a răspuns:

Buna!
De curand mi-am luat un laptop ASUS, sunt foarte multumita.Are inclusa enciclopedia( wikipedia ),lectii de gătit,matematica, istorie, jocuri, etc toate astea fara internet. Partea rea e ca, sunt in engleza.