| natashacrown a întrebat:

Ati putea trai fara internet sau electricitate? Sau mai bine zis, fara ce nu ati putea trai?

9 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Trei lucruri : Internet, Telefon si Muzica :X

| Adyspeed a răspuns:

Pai intr-o noapte mi s-a luat curentul pe la 10 si am stat pana aproape de 2 ca sa mai stau un pic la pc. cred ca macar curentul e de baza oricand. daca ai curent poti sa asculti o muzica sa te joci pe pc sa te uiti la tv. imi place si internetul dar nu sunt obsedat de el. daca in 2012 sa zicem ca e sfarsitul lumii se presupune ca ar fi niste explozii solare imense care o sa arda toate instalatiile electrice care furnizeaza electricitate de pe terra. ma gandesc ca atunci n-o sa mai avem nici un fel de curent electric si o sa fie tare plictiseala

| natashacrown explică:

Eu, fara prieteni nu asi putea trai happy daca ramanem fara curent, de putem distra si cu lumanari. avem multe de discutat de inventat thinking poti gasi ceva de facut cu ei si daca esti intr'o camera alba izolata laughing

| Ðianna a răspuns:

Fara muzica.stii,genul ala de muzica ce iti curge prin vene ca un drog, muzica aia "mai tare ca o cafea ce te trezeste dimineata dupa o noapte mai grea".as innebuni fara ea! ascult de fiecare data cand radiez de fericire si de fiecare data cand plang in hohote.deci sunt dependenta ^_^

| Ðianna a răspuns:

Legat de camera alba, izolata...mi-ai adus aminte de un banc cu Chuck Norris - "intr-o camera sunt 546345. obiecte cu care Chuck Norris te poate ucide, printre care chiar si camera laughing " tongue

| plasticsmile a răspuns:

Fara net si telefon nu as mai ramane pe planeta asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda =}}

| Ionellaa a răspuns:

Fara interneth maxim o saptamana.
Dar fara electricitate nu cred big grin
Fara Tv, tel, interneth sh distractie

happy

| ZuzuliinaEDjAndra a răspuns:

Nu as putea trai fara iubire.Dar tu fara ce nu ai putea trai?