| Damon_8513 a întrebat:

Ati trait o intamplare paranormala? Povestit-o

1 răspuns:
| AnaMaria_3683 a răspuns:

In clasa a VIII a ne-a fost "delegata" o noua diriginta, profesoara de franceza, care la ora de dirigentie ne citea despre telepatie...asta m-a pus pe ganduri rau...
Pe la 15 ani, sub influienta cartilor pe care ni le citea diriga, am inceput sa am insomnii.ma stresa foarte tare gandul ca nu stiu eu unde este limita universului, asta daca avea o limita. Laughing monkey in una din nopti, cum ma chinuiam eu sa adorm, am strans foarte tare din ochi si am vazut( cu ochii inchisi) multi ochi stralucitori. iti dai seama ca m-am speriat. am deschis ochii si la marginea patului am vazut 2 umbre.am crezut ca fac infarct.am vrut initial sa tip, n-am putut ca avream gura inclestata, am vrut sa ma misc, n-am putut ca eram paralizata.asa ca am asteptat.una din ele ii zice celeilalte(telepatic): i'auza ma, nu-i e frica de noi, hai s-o speriem putin.si cea care a vorbit se apropia de mine...am inchis ochii si mi-am spus "asta a fost tot"...si am asteptat.am vazut ca nu se intampla nimic am deschis ochii dar disparusera.asta a fost prima mea experienta ciudata.
si daca aveti rabdare o sa aflati si ce-i cu vrajitoria.