| Joker3134 a întrebat:

Avand in vedere ca meseria pe care o profesezi nu e sofer,daca lucrezi undeva si te pune cineva sa conduci nu stiu pentru ce, te da afara daca nu conduci chiar daca ai permis?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce sef batut in cap ai si ce presupune fisa postului tau

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi ce se intampla laughing))

| anonimaalee29 a răspuns:

Daca e o distanta mica de condus nu cred ca ar trebui sa fie o problema prea mare pentru tine. Asta daca nu iti place sa conduci. In codul muncii este scris ca nu ai voie sa faci altceva in afara de ce iti este scris pe fisa postului tau.