| Cristian36 a întrebat:

Avem pana acum vreo dovada ca aliens au venit pe terra? dar dovezi certe nu basme!

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu-s suficiente constructiile? Gen piramidele cu o rata a perfectiunii de vrei 96%, in conditiile in care acum, in prezent inca nu putem construi ceva cu o rata a perfectiunii de 100%.

| Cristian36 explică (pentru BuLaNNNeL):

Ce legatura au? si de ce ne-ar ajuta cineva de pe alte planete? what?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Cristian36):

Cum ce legatura au? Cu ce unele au putut sa le construiasca aia acu milioane de ani sau ce vechime au, daca nici pana in prezent 2017 nu aveam masinarii care sa poata construiasca ceva cu o rata a perfectiunii de 100%, iar piramidele au rata de aprox 96% acum milioane de ani?

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Cristian36):

Poate vor să ne ajute din milă.

| Cortex a răspuns:

Nu exista, am citit o carte cu numele "Zona 51" in care sunt publicate majoritatea cazurilor in care oameniii au crezut ca extraterestrii sunt in spatele unor anumite activitati, toate aveau explicatii concrete care nu au legatura cu o lume pe care noi nu o cunoastem sau cu vreo fiinta extraterestra.