| Aie_Ruff_1994 a întrebat:

Aveti idee ce program de lucru au cei care imprima tricouri la parter la unirii?

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

De fapt sincer sa fiu un program special...hmm
Dar sa stii ca si tu acasa poti face asta cu un tricou obisnuit de orice culoare (NEGRU; ALB; ROSU; ETC) si sa ai gata cumparat (un fel de stickere) cu multe imagini sau scrisuri dar ceva mai mare si cu fierul de calcat pui stickerul ala pe tricou calci pana ...cateva secunde bune dupa ce ai ridicat fierul de calcat lasi stickerul acolo 5 secunde si tragi de partea transparenta si o sa iti ramana imprimat acolo
Sper ca ti-am fost de folos!
FUNDA?