| Illuminati2016 a întrebat:

Aveti idee cum sa nu ma ud in adidasi prin zapada? Am Adidas Terrex cu impermeabilitate Gore-Tex dar problema este ca zapada e mai mare si ma ud pe blugi si poate sa imi intre zapada pe deasupra

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Foloseste jambiere impermeabile. Gasesti la magazinele care vand articole pentru alpinism, drumetii, etc.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adidasii nu sant facuti pentru zapada. Bocancii sant pentru asa ceva

| Illuminati2016 explică (pentru mgtow):

Sunt un frl de bocanci impermeabili dar arata ca adidasii

| sierra1 a răspuns:

Mergi pe vârfuri

| Hammurabi a răspuns:

Bun, și ce relevanță au adidașii în întrebarea asta?
Că indiferent cu ce ai fi încălțat, tot te uzi pe sus.
Ia-ți o pereche de cizme de cauciuc.

| cfrtobias a răspuns:

E iarna nu trebuie sa folosesti adidasi simpli doar ca adidasi gen bocanci pentru iarna!

| Illuminati2016 explică (pentru cfrtobias):

Pai aia sunt adidasi boconci impermeabili dar zapada poate intra pe la glezna, zapada fiind mai mare decat ei

| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Da, iei putina ceara și începi sa dai pe ei happy apa nu v-a mai intra

| Illuminati2016 explică (pentru Marcu_Stefan_2001):

Bai am zis ca sunt impermeabili dar pe langa blugi in zona dr la glezna tot am sanse sa intre zapada

| Illuminati2016 explică (pentru Marcu_Stefan_2001):

Astia sunt de panza pe deasupra nu am cumhappy

| cfrtobias a răspuns (pentru Illuminati2016):

Cumpara altele bune sa nu te plangi laughing

| Illuminati2016 explică (pentru cfrtobias):

Astia au fost 415 Ron :/