| denisse1999 a întrebat:

Aveti idee cum scap de un miros neplacut la o cearceaf de pat? L-am comandat de pe eMAG dar nu imi place mirosul.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spala-l si adauga putin balsam sau parfum pentru rufe.

| StripperRaoul a răspuns (pentru darrio2007):

Ii greuuuu trebuie sa ne intrebe

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa il speli prima data?

| denisse1999 explică (pentru suntserios):

Este deja spalat si tot miroase in dulap. Nu am pus intrebarea asta aici ca sa fiu luata in deradere. Si am folosit si balsamuri. Multumesc pentru raspunsuri.

| ReddY25 a răspuns:

Dai la spălat ma

| Brizbriz a răspuns:

Il dai inapoi
indiferent din ce cauza miroase (e din plastic, nu a fost spalat de vanzator, etc.) e inacceptabil, ca un produs nou sa miroasa, punct

| StripperRaoul a răspuns:

Noh fratilor sa nu ii bati pe astia ce pun intrebari aberante ca asta si mai era una cica de la o palma peste fata poti sa patesti ceva? O sa pun si eu oare apa de la robinet daca are gust de clor o pot bea ca e la moda sa fi bou pe site ul asta. eu nici nu i as raspunde macar as lasa o in lumea ei ca ii proasta cu grade.