| Ayame17 a întrebat:

Aveti idee de hoteluri ieftine (pana intr-un milion pe noapte) in Bucuresti?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare cartier periferic are astfel de hoteluri.

| Ayame17 explică (pentru neutrino):

Mi-ar fi fost mai de folos daca mi-ai fi dat un exemplu concret.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.helloromania.eu/hotel-cameliei-cazare

Verifică lista asta: http://www.helloromania.eu/Cazare/Bucuresti/
Și aici: http://cazarebucuresti.romaniaexplorer.com/......stele.html
Dacă vrei să afli cu exactitate prețul, le telefonezi! Nu toți își afișează prețurile online, fiindcă ele se pot modifica periodic.

| LucianStroe a răspuns:

Http://www.hotelmoncaprice.ro/

Camera dubla in regim single = 100 RON

De ce nu dai tu un search pe Google?

| Ayame17 explică (pentru LucianStroe):

O, am cautat, dar sunt multe care nu spun preturile. In plus, asa pot fi sigura ca am apelat la orice mijloc de a gasi ce caut.

| LucianStroe a răspuns (pentru Ayame17):

Sincer nu cred ca eu pot sa caut mai bine ca tine pe acelasi google. E doar comoditatea ta.