| TheAlphaFemale a întrebat:

Aveti idee unde/cum pot contacta un psiholog/psihoterapeut online?

19 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor, oricand sunt disponibila.Imi face mare placere sa comunic cu diferite persoane.Chiar de asta sunt pe TPU.Mereu sunt in cautarea intrebarilor care sunt postate cu un anumit scop.Pacat insa ca nu mai sunt oameni seriosi, care sa caute o rezolvare la o problema cu adevarat reala.
Daca te decizi, poti sa-mi lasi un mesaj privat cand doresti.

| evostyle7 a răspuns:

Politica de confidentialitate se reduce spre 0 in cadrul unei sedinte online si nu iasa "simbria" pentru psiholog/psihoterapeut. Plus ca face foarte mult sa ii simti grija si tonul vocii fata de problemele tale. Ia un prieten/prietena si discutati, toti avem cate o cunostinta d`asta, cu principii si directii care sa te ajute. Sincer, am participat la cateva cursuri la psihologie, tinand cont ca am prieteni acolo, stiu cam cu ce se mananca... din discutii, din literatura, dar nu consider ca te-as putea ajuta, dar daca consideri ca merita incercat, private message.

| WR104 a răspuns:

Nu vei gasi pe internet un psiholog capabil, doar refuzatii care doresc sa-si faca reclama eventual.

| gohsty a răspuns:

Mama mea e psiholoaga. da-mi detalii in privat:d

| Inferno a răspuns:

Poti sa devii propriul tau psiholog.

| ancaval a răspuns:

Si eu caut, dar nu cred ca se gaseste, doar daca platesti.

| eLPySum a răspuns:

Eu smug.
Daca vreti sa fiti ascultati si sa primiti sfaturi, apelati la mine. Lasati-va id-ul si va voi contacta. E gratuit.
Si nu glumesc, oricum nu am ce face in vacanta asta. happy
Si sunt de accord cu "Inferno". Dar putini ajung sa faca asta.

| BossMan a răspuns (pentru eLPySum):

Cotyalbert e id meu de mess

| TheAlphaFemale explică (pentru eLPySum):

Cati ani ai?

| eLPySum a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Conteaza? oricum, sunt majora.

| TheAlphaFemale explică (pentru eLPySum):

Da, conteaza.

| eLPySum a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

18, varsta fizica.

| TheAlphaFemale explică (pentru eLPySum):

Ok. Multumesc pentru intentie dar nu cred ca ma poti ajuta happy

| eLPySum a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Ok. Cum crezi happy

| Inferno a răspuns (pentru eLPySum):

Daca esti utilizator senior si esti de acord cu mine, ce mai astepti?
Da-mi vot inteligent si folositor.

| Inferno a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Te ajut eu daca vrei.

| TheAlphaFemale explică (pentru Inferno):

Nu iti pot trimite mesaj privat. Lasa-mi tu un mesaj cu id-ul tau!