| Anonim20133 a întrebat:

Aveti net prin modem? cum va merge? care e cea mai buna alegere pentru internetul pe modem?

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Vodafone big grin pentru ca are cea mai mare acoperire din tara, in jur de 90% eu am abonament de 11 euro pe lunaa si merge foarte bine.

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu am net prin modem de la Orange si merge destul de bine ( mai mult pentru mess si alte lucruri micute). Daca vrei sa te uiti la filme ti se termina repede acei mega care ii ai pentru o luna, dupa care merge foarte greu.

| Fanatic a răspuns:

Pai nu stiu...

| GeorgeGabriel a răspuns:

Buna am un modem de la romtelecom (modemul se numeste asa smartAX MT 882) si eu practic is multumit de el