| Mihaita123pha a întrebat:

Azi am fost anuntat ca o sa imi vina un colet de la Urgent Cargus insa pana la ora 5 nu am primit nicun semn.Seara pe la 8 am intrat sa vad totusi unde se afla colectul si la loguri scria "Destinatar negasit la domiciliu: Trimis SMS"," Revenire in depozit avizat (nelivrat)", dar eu nu am primit nicun telefon sau sms. Dupa am vreificat adresa de livrare si era corecta insa nu am putut sa vreific nr de tel.E posibil sa fi gresit nr?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Exista si aceasta posibilitate, de a fi gresit numarul sau sa fi sunat ei in alta parte.
E bine sa suni maine la compania de curierat, pentru ca pachetul sa nu se intoarca la expeditor.