| opreacarla_5459 a întrebat:

Azi dimineata m-a prins controlorul cu biletul necompostat ca nu am reusit ca il compostez pentru ca nu mergea compostorul. Ca sa nu exagerez de 10 ori am incercat sa compostez biletul si normal ca am atras atentia. dupa aia i-am dat si lui biletul sa incerce si nu a mers, dupa aia a facut cu al lui, si el a bagat biletul ala nenorocit de cateva ori bune si la sfarsit a mers. Iar la urmatoarea statie am coborat si spre ghinionul meu avea carnetul de elev in mana, mi-a luat adresa. Atat, nu mi-a dat ceva pe care sa scrie cat trebuie sa platesc si mi-a spus sa ma intalnesc cu el pe la ora 13 sa ii dau 25 de lei. Si dupa ce am terminat discutia cu el face catre mine "Da nu o sa iti fac nimic". Si plus ca a scris doar intr-un carnetel in care am vazut ca are niste numere de telefon.
Ce parere aveti? O sa imi trimita acasa. Daca da, in cat timp.

1 răspuns:
| Cristi_8211 a răspuns:

Nu, in carnet nu scrie adresa, doar adresa scolii tongue