| ReadMe a întrebat:

Azi mi-am cumparat laptop Asus x55vd-sx037d nou nout dar nu stiu sa il deschid... am mai primit si un cd cu win7 cred dar nu stiu cum sa instalez windousu.
L-ambagat la incarcat si cand il deschid imi aparae pe ecran
Insert boot si tot asa cu boot funda pentru cine cma lamureste

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia legatura cu cineva care se pricepe. La intrebarile pe care le pui...nu ai sanse sa-l faci singur. Nu cred ca ai primit CD cu Windows. Ala e CD cu drivere.

| ReadMe explică (pentru K0sti):

E cd cu draivere + win 7 scrie pe el

| K0sti a răspuns (pentru ReadMe):

Nu cred. Ai cumparat si licenta?

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand l-am luat tot Asus dar eu aveam vista, si nu stiam de ce aparea cu boot ca nu aveam de gand sa reinstalez windowsul si mi-am dat seama ca aveam cd-ul inauntru si din cauza asta pornea automat instalarea, poate din cauza asta iti apare si tie laughing