| Mogaciprian85 a întrebat:

Azi mi-am dat seama mergând cu autobuzul spre munca am rămas uimit plăcut și am aflat și de ce pleacă romani în altele tari avem drumuri foarte proaste în românia se strica des bucși pivoți și chestii de genul asta auto partea mecanica

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Super, productiva zi ai avut.

| francut a răspuns:

Ce revelatie!
Dar te-ai intrebat de ce avem drumuri proaste, desi mereu se baga bani in ele? Pentru ca de acolo se poate fura mult si usor, nefiind nevoie de justificare. Drumurile "se strica" si e nevoie sa fie reparate. Stiu ei cum sa le repare, ca sa fie nevoie mereu de alti bani.