| asdaf a întrebat:

Bateriile alcaline se pot reincarca?
Si... vorbiti ma si voi cu administratorul site-ului sa scoata chestia aia cu gustos.ro, i-am data o data x, i-am dat de 2 de 3, da mai da-o naibii de treaba(e craciunul, sa nu vorbim urat) de fiecare data cand schimb pagina imi apare reclama aia!

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Nu se pot incarca.
Am dat eu mesaj la contact si am explicat care este treaba cu reclamele astea stresante dar nimeni nu a raspuns nimic! o sa insist cu mesajele pana cand o sa imi raspunda, ca deja nu mai pot cu atatea tigai, sucuri si alte jucarii laughing situatia asta incepe sa imi puna nervii pe moate!

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

nu nu se pot reincarca
doar acumulatorii
cat despre reclame siteul isi ia bani pe reclama de asta o pune pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateriile sunt baterii, acumulatorii sunt acumulatori. Punct. Răspuns corect şi logic, NU.

| xBebee a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se pot incarca fiind ca nu sunt acumulatori, Doar ei se pot incarca
Daca ai un aparat, ceva, care merge cu alcaline ar trebui sa le schimbi

BAFTA si Craciun fericit; x
Funda/