| Helas a întrebat:

Bunà,După un curs, pe diploma in loc de Ion s-a scris Ioan,se poate cumva sterge cu ceva nu stiu, acetonà, spirt? Si recorecta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai voie sa stergi sau sa recorectezi tu. Cel care a gresit trebuie sa-ti elibereze o noua diploma, cu datele corecte.

| Helas explică (pentru Ioandelasal):

Da,oarecum stiu, dar am vorbit cu ei abia in vară pot trebuie să vină in tarà sà imi dea alta, au zis că mă lasă să incerc dacă se ved, trebuie să o distrug dacă nu, pot să o folosesc si in vară vor vedea dacă necesită schimbare in functie de reusita corectarii.Doar N vine sters A se poate transforma in N doar mica codiţà eliminatà. Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa ti anuleze ăia diploma? Nu ai tu dreptul sa modifici ca atunci o sa creada autoritatile ca este falsă, la fel nici in buletin nu ai tu dreptul sa modifici nimic, asteaptă pana in vară sau cand o sa i ti elibereze liceul altă diplomă in care numele tau sa fie scris corect.

| Helas explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,mulțumesc la cei care mi-au ràspuns, dar stiți cum e cand esti prins de ceva, abia astepti să, se rezolve. pànà la varà e mult happy

| Helas explică:

Da,