| Tanden_Witte_1986 a întrebat:

Bunä seara, mie pe IOS nu îmi merge Youtube si nu se poate descarca acel Adobe Flash, am încercat Chrome, Safari, Mozzila, dar aceeasi "eroare" apare.Multumesc anticipat pentru timpul acordat.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ce eroare?

| BB4Eva a răspuns:

Ai Safari. Daca am inteles bine, nu ai aplicatia. Instaleaz-o din AppStore.

| Tanden_Witte_1986 explică (pentru BB4Eva):

Bună seara, din nou și mulțumesc pentru răspunsul inițial, să știi că am încercat să descarc Adobe Flash din App Store, nu permite, scriindu-mi că aplicația nu e suportată de "acest aparat"(iPhone 6sPlus -128gb). P.S. - și totuși cred că e de la IOS10.2.1. Mulțumesc frumos pentru răspunsurile date, toate cele bune.