| NoName191 a întrebat:

Aș avea o mica întrebare: Ce ziceți, cu media de admitere 9, 15 am șanse să intru la liceul Pedagogic,,Spiru Haret" (Focșani), profil științe sociale? Media de admitere normal pentru acest liceu e : 8, 05... Dar am nevoie de opinia voastră. happy Aștept răspuns. Mulțumesc! big grin

2 răspunsuri:
| DopefLsh a răspuns:

Normal, ai depăşit cu mult media de admitere a liceului.Sigur intri!

| NoName191 explică (pentru DopefLsh):

Da... Dar sunt peste 300 de elevi cu media peste 9. Și dacă o mare parte din elevi vor merge la Pedagogic? Unde sunt doar 28 de locuri la științe sociale? Mi-e frică... sad