| rahelyta a întrebat:

Buna a luat virusi si cred ca am si unu foarte puternic de vreun an am laptopul nu am avut nici odata antivirus si nici virusi pana acum.incerc sa imi instalez un antivirus mai exat avira la salvat si acum incerc sa il deshid sa il instalez si nu merge se deschide un pic si se inchide singur. ori nu ma LASA virusu sa il deschid ori trebuie ceva setat de care eu nu am habar va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac inainte sa instalez un antivirus?

Răspuns Câştigător
| Uptime_7655 a răspuns:

Descarca malwarebytes anti malware
http://www.malwarebytes.org/mbam.php

Scan si sterge tot ce gasesti si ai scapat
Mai intai dezinstaleaza antivirusul instalat cu REVO uninstaller

1 răspuns:
| Lare a răspuns:

Instaleaza bitdefender sigur iti merge