| Maria_Ana_1977 a întrebat:

a plecat cineva cu firma worktime va rog sa raspundeti este o firma serioasa sau o firma care da teapa

2 răspunsuri:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Buna. NU am primit nici un job din partea acestei firme, nici nu cunosc pe nimeni care sa fi apelat la serviciile acestei firme despre care nu am auzit inca nimic.

DAR, in general e bine sa cauti informatii despre firmele cu care vrei sa lucrezi. Cel mai simplu este un google search...

http://www.google.ro/......tp?/search

Intri pe motorul de cautare Google, scrii numele firmei Worktime company (eventual pareri sau opinions), dai enter si te apuci sa citesti site-urile gasite.

Cand am postat aici pe tpu.ro o intrebare asemanatoare (despre firma Com Invest) am primit recomandarea sa accesez urmatorul link:

http://forum.softpedia.com/topic/573767-com-invest/

Poti incerca (in locul cifrei 573767 si numele firmei com-invest) sa introduci numele firmei pe care o cauti (worktime), apoi dai enter si vezi ce gasesti.

BAFTA!

| misuvianu44 a răspuns:

Nu am auzit de această firmă, ar fi de preferat să mergi cu una mai cunoscută, decat sa dai bani putini si cine stie ce neseriosi sunt mai degraba dai mai mult dar stii ca ai parte de seriozitate.