| Te besk a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru baieti.Pe voi cum v-ar putea cuceri o fata si cu ce? Dau fundita:*

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Prin naturalete, educatie si inteligenta. Si mai frumoasa ca Mickey. ( eh, stiti voi, dar e saptamana mare, n-am gasit alt apelativhee hee )

| M.G.R a răspuns:

Sa fie ea, naturala

| Alex_7297 a răspuns:

B'eţi? Pe mine o fată m-ar cuceri cu cap, cu capul...

| madalicious a răspuns:

Ce sunt aia "beieti"? straight face Nu cred ca exista asa ceva. straight face

| louis3 a răspuns:

Naturalete, bun simt, modestie...si restul vine de la sinebig grin

| xuanbou a răspuns:

Glumind, comunicand, de gashk, intr-un cuvant sa fie de treaba, intelegatoare ( sa para ca o mama-prietena ), prin finetea ei si prin chipul stralucitor cand privesti la el. succes :*

| mariusciocan a răspuns:

Fii chic la inceput, fii misterioasa, fii "arfista", doar ca sa atragi atentia iar aoi cand intrii in vorba fii tu insuti. Nu fii pitzi laughing

| cristianpopa a răspuns:

Atragatoare, sincera, comunicativa. Si sa miroasa a flori de primavara!