| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

Acum o luna mi-am activat pachetul Microsoft Office Plus 2013, si acum imi spune ca este un produs nelicentiat. Am windows 7. Ce as putea face? Am nevoie urgenta de ajutor!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa cumperi licenta desigur sau cauti alte metode, da-mi mesaj

| K0sti a răspuns:

Pai si ai licenta? Sau decat iti pui intrebari retorice?

| untu a răspuns:

Ai activat pachetul Microsoft Office Plus 2013 folosind codul cheie de licenta de pe spatele calculatorului sau laptopului tau continand un cod-cheie format din 25 de cifre si litere?

| KillaNoFilla a răspuns:

Nelicitat lipsesc optiuni?
gasesti key pe youtube.

| KNST a răspuns:

Eu am instalat LibreOffice. Este un program gratuit, foarte util, compatibil cu Microsoft Office. Daca lucrezi cu Libre si trimiti fisierul cuiva care foloseste Microsoft Office, persoana respectiva poate continua lucrarea fara probleme. Programul il poti descarca de aici:
https://www.libreoffice.org/