| Antonia981 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine,nu imi mai merge id-ul. straight face Nu stiu ce are,am intrat si pe e-mail si imi zice doar "ID sau parolă nevalide.
Vă rugăm să încercaţi din nou utilizând ID-ul Yahoo! complet." Dar e scris corect, si id-ul si parola...Ce poate sa aiba? :/

Răspuns Câştigător
| SakuraBlooms a răspuns:

Nici eu nu am descoperit, poti incerca sa-ti resetezi parola. dar cel mai bine iti faci unul nou

5 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe MAIL. dupa ce tastezi id si parola o sa iti apara un text captcha pe car trebuie sa il introduci

| ghostbusters a răspuns:

Nici mie nu-mi merge sa intru pe messenger, dar imi merge e-mail-ul.eu cred ca ti-a furat cineva parola si ti-a schimbat-o

| Geoobff a răspuns:

Poti sa intri pe mail, asa am mai patit-o si eu odata, apoi dupa ce te-ai logat pur si simplu intri pe mess, iti spun eu ca merge

| xmidnightmist a răspuns:

Ti-a gasit cineva parola si ti-a schimbat-o >big grin

| Mc_Costica_1955 a răspuns:

Au uitat parola