| mybutterfly a întrebat:

Buna all happy
Am si eu o problema am luat si eu virusul acela cu foto care trimite la toata lista pe mess si nu pot scapa de elsad
Ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| teaaa a răspuns:

Da-i o scanare computerului sa vezi ce ti-a infectat si apoi, depinde de ce program ai daca ai avast o sa iti dea niste actiuni recomandate de el, dar de obicei la avast iti da o avertizare; daca ai kaspersky incearca sa ii stergi sau daca tot nu poti scapa de ei muta tot continutul pe partitia D si formateaza partitia infectata

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.faravirusi.com/......messenger/ ai mai multe solutii de devirusare. Succes si numai bine!

| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa iti refaci windowsul

| zuzukaeu a răspuns:

Nu te chinui cu solutii de devirusare sau alte chestii, am avut si eu acel virus si nu am scapat de el decat reinstaland windowsu, atentie mare pe viitor nu mai da click pe linkuri car eiti apar pe mess, bafta.

| Sinedd a răspuns:

Scrie aici, ce apare cand se trimite mass-ul ala, ca sa stiu...sunt mai multe feluri!

| mihamihaela1234 a răspuns:

Si eu l-am luat.crying am incercat sa scap de el dar antivirusul nu l-a detectathappyam reinstalat yahoo dar nimic.singura solutie este sa iti reinstalezi windows-ulhappysuntem colege de suferinta laughing