| DouaPuncteD a întrebat:

Buna all. stiti am o intrebare sper sa o intelegeti. e vorba despre yahoo! messenger. Atunci cand scriu ceva unei prietene apare ceva gen:
Raluca: bunahappy
Raluca: ce mai faci?
Raluca: confused
Dar eu as vrea sa imi arate fara sa imi repete numele de 1000 de ori gen:
Raluca:bunahappy
ce mai faci?
confused.
Intelegeti ce vreau sa spun?

8 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Poi la tine e problema ca ai vechea optiunea a yahoo messenger, descarca noua versiuen yahoomessenger9
Succes

| dotcube a răspuns:

Ctrl+Alt+2

| Biank_7620 a răspuns:

Ba se poate.
adica mie imi apare asa cum zici tu adica doar o data numele.
Eu am yahoo 11.
descarca-l si incearca happy

| ShotYouDown a răspuns:

Pai nu se poate! yahoo messenger nu este conceput sa faca asemenea lucrurihappy

| Rubi91 a răspuns:

Cred ca depinde de mess. Yahoo messenger 8 cred ca repeta mereu numele, pe cand mess 9 nu mai repeta mereu.Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,,,,, cred ca nu se poate modifica sad

| aNoNimusss9528 a răspuns:

Ce mesenger e? happy depinde si de versiunea mesengerului happy

| aligatorrr a răspuns:

downloadeazati yahoo messenger 11winking