| mar_3630 a întrebat:

am achizitionat o imprimanta Epson Stylus SX115, cum scot cartusele sa le incarc sau inlocui.Cartusele sunt undeva in partea dreapta si nu pot sa umblu la ele, cum procedez? multumesc.

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Cartusele se vor misca singure intr-nu loc unde iti va fi comod sa le scoti, in momentul cand ridici capacul sau cand apesi mai lung pe un buton. verifica manualul de utilizare.

| gia20band a răspuns:

In bara ai o icoana cu imprimanta dai dublu click pe ea si o sa-ti apara optiunea de a schimba cartusele, nu mai stiu exact cum se numeste, si cartusele vor iesi singure.