| raliirla a întrebat:

Am auzit ca posta romana nu mai exista. Ce ar trebui sa fac sa trimit un pachet( doar un plic) catre cineva din alt judet? Funa!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai auzit gresit. Cumpara un plic timbrat si trimite fara grija.Sau pandeste factorul postal.Trebuie sa ai vecini penionari care postasul ii aduce pensia.Intreaba-l

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
plicul e una, si pachet/colet e alta.
Posta Romana inca nu a disparut asa ca te prezinti frumos la posta si explici unui factor postal problema ta.
O seara bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cine te a prostit ca nu mai exista Posta?

| PedoBarbie a răspuns:

De unde ai scos-o pe asta?
Există. Nu are cum să nu existe.

| Ichnat a răspuns:

Cum sa nu existe posta romana?

| SarosBogdan a răspuns:

In ce tara traiesti?
Cum sa nu existe posta romana, tocmai postalaughing
Poate nu ai la tine in localitate, dar incearca la comuna sau primarie, acolo trebuie sa gasesti sau cel putin te vor indruma catre posta.

| adry2001 a răspuns:

Cum sa nu existe? desfunda-ti urechile laughing