| anonim_4396 a întrebat:

Bună,
Am cautat acum cateva zile pe siteul Altex un laptop si scria ca era in stoc. Am fost si intr-un magazin si era. Dar acum scrie pe site ca stocul e epuizat, asta inseamna ca acel laptop nu se mai gaseste in niciun magazin? S-au vandut toate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce nu l-ai luat pe cel din magazin?

| sierra1 a răspuns:

"scrie pe site ca stocul e epuizat,,, S-au vandut toate?"

corect

| GabrieloKg a răspuns:

Nu, doar ca stocul e epuizat, adica ca nu mai au in depozit marca respectiva. Poate in magazin il mai au.
Dar daca scrie stoc, epuizat, dar laptopul este destul de vandut, o sa mai aduca altele.
Stoc epuizat - adica nu mai au in depozit.
Dar ar trebui sa mai aduca.