| Misha18 a întrebat:

am comandat ceva pe net si luni trebuie sa ajunga si stiu cum sa procedez,comanda vine prin curier, iar eu sunt la scoala.intrebarea este:curierul vine acasa sau ne intalnim undeva?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Curierul vine acasa, dar te va suna in prealabil; poti stabili cu el o ora convenabila cand sa va vedeti, doar nu vei sta acasa toata ziua asteptand coletul...

| Hexiled a răspuns:

Vine acasa la adresa ta nu are cum sa se opreasca altundeva hai mai ca esti culmea

| Gagiu_George_1997 a răspuns:

Depinde, invoieste-te la un profesor... Poti sa stabilesti o locatie cu cel de la curier, si sa va intalniti unde vreti. Doar trebuie sa ii dai indicatile corecte. Funda happy