| Vlad_Balea_1994 a întrebat:

Buna,Am comandat de pe MediaGalaxy O tastatura si un joc,Iar apoi am mai facut o comanda la niste casti urmatoarea zi, Comanda de la casti a fost preluata dar prima nu, Prima a fost anulata sau?
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ady117 a răspuns:

Din câte știu eu, nu ar trebui să îți anuleze comanda dacă după ce ai dat prima comandă mai dai încă una sau mai multe.
O posibilitate ar fi să ți-o anuleze că nu mai aveau produsele în stoc, chiar dacă ție îți apărea că e pe stoc, poate a uitat să scoată de pe stoc sau au cumpărat mai mulți odată cu tine, nu știu...
A doua posibilitate ar putea fi datele pe care le-ai scris, verifică cu atenție dacă ai scris corect adresa, nr. de tel. etc.
Sau poate chiar nu poți da comandă a doua oară până nu îți vine prima.
Seară bună să ai, sper că ți-a fost de ajutor răspunsul!