| Nicoleta1625 a întrebat:

am cont la banca Transilvania, mi-am pierdut buletinul, pot sa scot banii cu cardul bancar?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu cardul poti scoate bani doar de la bancomat.
Pentru a scoate bani la ghiseu ai nevoie de un act de identitate, respectiv carte de identitate, buletin de identitate sau pasaport.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te intreaba nimeni de buletin daca scoti bani de la bancomat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi folosi cardul bancar pentru a scoate bani de la bancomat happy
Acolo NU ai nevoie de C.I!

Toate cele bune!

| mihai69 a răspuns:

La ce-ți trebuie buletin, dacă scoți bani cu cardul din bancomat?!? evident că poți.
După ce obții noul act de identitate, trebuie să anunți și banca, să opereze schimbarea și în baza lor de date.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.