| AnneBre a întrebat:

Am dat comanda de pe libris de niste carti de care am nevoie luni dimineata si care nu au ajuns inca, deci presupun ca le voi primi luni mai spre amiaza prin curier (Cargus). Am vazut pe site ca a ajuns deja in depozitul din orasul meu comanda. Intrebarea este daca stie cineva daca pot ridica comanda direct din depozitul firmelor se curierat (si daca se poate sambata).

7 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Tu dai comanda vineri seara si tot atunci o vrei? Daca o primesti luni, ai mare noroc.

| AnneBre explică (pentru Valentinaldoilea):

Nu am spus nicaieri ca am dat-o vineri, e data de marti sau miercuri laughing

| Pizzaislife a răspuns:

Nu cred ca poti direct din depozit dar poti intreba un operator

| Ciudatăeuniciodata a răspuns:

Comanda, normal, s-ar ridica in zilele lucratoare... Nu stiu sigur daca si sambata... Adica duminica in nici-un caz

| AnneBre explică (pentru Ciudatăeuniciodata):

Deci se poate ridica direct din depozit?

| clau44 a răspuns (pentru AnneBre):

Poti suna sa intrebi, daca au program de sambata, nu vad de ce nu ai putea ridica de acolo coletul.

| AnneBre explică (pentru clau44):

Am sunat, la numarul din oras bipaie de 3 ori si se inchide, la sediul din Bucuresti am stat 15 minute in asteptare si tot nu a preluat nimeni apelul