| florina15 a întrebat:

Buna!
Am de facut o lucrare power point si dupa ce mi-am pus mai multe poze mici pe slide vreau sa fac sa-mi mearga scrisul printre ele.Va rog ajutati-ma care stiti ca pot sa fac scrisul sa scrie pe imagine sau sub imagine dar vreau sa scrie printre imagini (in word stiu cum sa afac,este la page layout, text wrappping, dar in power point nu gasesc).Dau fundita!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| florina15 explică:

Nu inteleg.De unde insert text?

| EmyMartin94 a răspuns:

Pai dai insert text si selectezi unde vrei sa iti apara textu api dai pe animation si selectezi efectul care vrei sa iti apara!