| AFC a întrebat:

Buna!
Am de facut un proiect la scoala si printre alte trebuie sa scriu LEGILE UNUI ORAS ECO. Aveti ceva idei de legi? ..nu trebuie sa fie oficiale, adica care exista... ce v-ati dori voi.
Care aveti idei raspundeti-mi, cel mai bun raspuns va primi Funda!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Numar limitat de ore pentru mers cu masina (pentru a favoriza mersul pe jos sau cu transportul in comun)!

3 răspunsuri:
| MalikTKeyah a răspuns:

Uite, iti las o compunere mai jos care e relativ legata de ecologie, mai exact un oras al viitorului: http://www.referatele.com/......le-com.php

Sper ca am putut sa te ajut! :D