| Yana_4447 a întrebat:

am facut deja check-in online ( WizzAir ) nu mai pot schimba datele personale. Nu am scris numele complet...adica in loc de Popescu Maria Elena, am scris doar Popescu Maria si si as vrea sa stiu de la cei care au mai calatorit daca risc sa intampin probleme in aeroport?! Specific ca nr.de la cartea de identitate este corect si coincide. E vorba doar despre nume.

Răspuns Câştigător
| Alecsa90 a răspuns:

Buna, se poate sa nu iti accepte foaia de check-in si sa platesti 20 euro taxa pentru check-in la aeroport...eu cel putin asa am patit cu Wizzair!

4 răspunsuri:
| popescudorinel a răspuns:

Depinde cat de strict sunt aia de la aeroport...

| popescudorinel a răspuns:

Funda?

| AnaMary95 a răspuns:

Nu o sa ai probleme....Si eu am patit asa. Nu mi-am scris numele complet dar nu am avut probleme...stai calma! happy

| Yana_4447 explică (pentru AnaMary95):

Ai calatorit cu tot cu Wizz?