| DeliaDelii a întrebat:

Am făcut o comanda la elefant 21.04. 2016 pe la ora 23. Mi-au spus că o să îmi trimită comanda abia luni nu a fost nici o problemă pentru mine și nici o grabă, chiar voiam să o primesc luni sau astăzi (marți). Luni am așteptat comanda pentru că duminică primisem pe la ora 15 mail cum că au trimis comanda, nu a venit. Astăzi (marți 26.04. 2016) am așteptat până acum la ora 17 și din nou nu a sosit comanda. Prima dată când am sunat la curierul din orașul meu cred că vorbea la telefon și mie mi-a dat ocupat, am mai sunat odată dar nu a răspuns. Coletul nu e extrem de important pentru mine dar îmi doresc să-l primesc. Nu l-am plătit înainte, am spus că o să-l plătesc curierului când mi-l aduce. Acum stau și mă gândesc dacă o să-mi primesc pachetul sau poate l-au pierdut ei pe undeva.
Ce părere aveți? Ei spun că în 24 de ore ajunge comanda la tine dar la mine a trecut deja timpul ăsta. Ce experiențe ați avut cu fan courierul? Dar cu elefant.ro?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna si tu la elefant.ro sau mai insista la fac curier. Ca de obicei in preajma unei sarbatori se aglomereaza curierii