| anca_1628 a întrebat:

am facut o rezervare la wizzair online si nu mi-a cerut numar sau serie de buletin/pasaport. e normal? si trebuie neaparat sa fac confirmare cu cateva zile inainte de zbor? stie cineva? multumesc.

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Trebuia sa iti ceara un document de identitate.

| MoneyMoney a răspuns:

Cu siguranta NU ai facut nicio rezervare, fiindca trebuia sa dai seria si numarul C.I./Passport ar trebui sa incerci la Call Center la ei sa verifici si confirmare NU mai trebuie sa faci daca ai platit! happy