| Kcristy a întrebat:

Am facut un cont pe orange.ro dar am gresit emailu si nu pot sa actevez contul. Dupa cat timp se sterge contul daca nu a fost activat? este vorba de optiunea ce poate fi activata la Orange daca iti faci cont doar ca nr de tel a ramas pe emailu gresit si nu mai pot sa il introduc pe un alt email. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Le trimiti un email la cei de la Orange sau le scrii aici:
https://www.orange.ro/eContact/
Si le scrii ce s-a intamplat si ca vrei sa-ti "reseteze" numarul de telefon pentru ca ti-ai gresit emailul si vrei sa faci cont cu emailul bun.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GHoST013 a răspuns:

Mergi la Orange si sunt sigur ca te vor ajuta cu un sfat

| GHoST013 a răspuns:

Poti sa incerci sa faci un cont nou pe email-ul tau, un email valid si bun.

| vlad20178473 a răspuns:

Nu e frumos sa postezi pe internet poze cu tine dezbracata! In plus, chiar nu ai fost niciodata la scoala? Ai scris actevez in loc de activez. Bravo, sunt sigur ca vei avea succes in viata.